Головна | Каталог файлов | Реєстрація | Вхід

 
http://myphonebox.ucoz.ru/ 
Меню сайту

Категорії
Договори [6]
Скарга [1]
Посадові інструкції [0]
Заяви на реєстрацію авторського твору [2]
Акти приймання-передачі виконаних робіт [2]
Інформаційний запит [4]

Наше опитування
Як ви дізналися про наш сайт?
Всього відповідей: 289

Пошук

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Файли » Зразки документів » Договори

Договір про розподіл майнових прав на службовий твір
[ ] 01.03.2010, 19:07
ДОГОВІР
про розподіл майнових прав на службовий твір
 
«____»___________ 20____ р.                                                                                                                                                    №__________
 
Керуючись нормами Четвертої книги Цивільного кодексу України (ЦКУ) та положеннями п. 1 ст. 8 Закону України «Про охорону прав на промислові зразки», громадянин ____________________(надалі – «Працівник») і ________________в особі ___________________, яка діє на підставі ________________, (надалі – «Роботодавець»), іменовані далі Сторонами уклали Договір про таке.
 
1. Предмет Договору
1.1. Предметом Договору є розподіл майнових прав на об’єкти права інтелектуальної власності, що їх Працівник створить чи ймовірно створить при виконанні трудового договору (контракту) у межах виконання службових обов’язків чи окремого письмового доручення Роботодавця.
1.2. Сторони домовилися, що майнові права, визначені ст. 422 та п. 2 ст. 429 ЦКУ, на такі об’єкти права інтелектуальної власності, в межах, визначених законодавством, за цим Договором належать Роботодавцю.
 
2. Права Сторін
2.1. Відповідно до законодавства Роботодавець має право на: ­ подання заявки на отримання охоронного документа (патента, товарного знака тощо); ­ прийняття рішення про збереження об’єкта як конфіденційної інфор­мації; ­ прийняття рішення про передання права на об’єкт інтелектуальної власності іншій особі; ­ використання об’єкта інтелектуальної власності в будь­який спосіб.
2.2. Працівник має право: ­ на охорону своїх немайнових прав щодо об’єкта інтелектуальної власності.
 
3. Обов’язки Сторін
3.1. Працівник зобов’язаний: ­ своєчасно повідомляти Роботодавця про створення об’єкта інтелектуальної власності; ­ зберігати як конфіденційну будь­яку інформацію щодо створеного ним обєкта.
3.2. Роботодавець зобов’язаний: ­ створювати Працівникові сприятливі для творчої діяльності умови праці; ­ надавати наявну в нього патентну та науково­технічну інформацію; ­ укласти з Працівником договір про розмір і умови виплати винагороди за створення об’єкта інтелектуальної власності.
 
4. Відповідальність Сторін
4.1. За порушення умов цього Договору Сторони несуть відповідальність згідно із законодавством України.
 
5. Вирішення спорів
5.1. Усі спори щодо застосування і тлумачення цього Договору Сторони вирішуватимуть через переговори або в судовому порядку.
 
6. Строк дії Договору
6.1. Цей Договір укладено «___»__________20__ року.
6.2. Договір зберігає чинність протягом (підкреслити один з варіантів) (варіант 1) строку чинності трудового договору (варіант 2) протягом строку виконання доручення Цей Договір укладено у двох примірниках, один з яких зберігається у Працівника, а другий – у Роботодавця як додаток до трудо­вого договору (контракту). Обидва примірники є ідентичними та мають однакову силу.
 
7. Реквізити сторін:
Працівник: ____________________________
Роботодавець: _______________________
 
* На основі типового договору Бельдій М. М.

Категорія: Договори | Додав: cognos
Переглядів: 2884 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Новинки
Експрес-курс "Авторське право"

Відеоурок "Географічне зазначення походження товарів"

Календар