Головна | Каталог файлов | Реєстрація | Вхід

 
http://myphonebox.ucoz.ru/ 
Меню сайту

Категорії
Договори [6]
Скарга [1]
Посадові інструкції [0]
Заяви на реєстрацію авторського твору [2]
Акти приймання-передачі виконаних робіт [2]
Інформаційний запит [4]

Наше опитування
Як ви дізналися про наш сайт?
Всього відповідей: 288

Пошук

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Файли » Зразки документів » Договори

Договір про надання послуг з організації шоу-програми
[ ] 01.03.2010, 19:00
ДОГОВІР
про надання послуг з організації шоу­-програми


м. _______________ «___»                                                                                                                                ___________ 20__ р.
 
 _____________________в особі ____________________, що діє на підставі _________________________, що надалі називається «Замовник», з одного боку, і ______________________________________, що надалі називається «Виконавець», з іншого боку, уклали цей договір про таке:
 
1. Предмет договору
1.1. Виконавець зобов’язується організувати проведення в період з ________________ р. по _______________р. захід ______________________ (надалі – «Захід») у розважальному центрі, що належить Замовникові, який розміщений за адресою: ____________________________. Захід складатиметься з ______ концертів популярних професійних естрадних артистів і творчих колективів. 1.2. Замовник зобов’язується оплачувати відповідну діяльність Виконавця відповідно до умов цього Договору.
 
2. Права й обов’язки сторін
2.1. Виконавець зобов’язується: ­ представити до «___»________20 __ р. сценарний план проведення Заходу; ­ представити до «___» ______ 20__ р. концепцію рекламної кампанії Заходу; ­ забезпечити надходження коштів від спонсорів для проведення рек­ламної кампанії в сумі не менший за _______________________ у термін до «___» __________ 20 __ р; ­ одержати до «___» _________ 20 __ р. письмову згоду на участь у Заході від відповідних артистів, творчих колективів і радіостанцій м. ______ на умовах, погоджених сторонами; ­ забезпечити підписання контрактів із творчими колективами й радіо­станціями м. _________ на умовах, погоджених сторонами.
2.2. Замовник зобов’язується: ­ укласти контракти з такими популярними професійними естрадними артистами й творчими колективами:________ _________________________________________ за умови одержання їхньої письмової згоди на участь у Заході на умовах, погоджених сторонами; ­ надати на час проведених виступів артистів і творчих колективів музичне, світлове, аудіо­ та відео­ устаткування, інше сценічне устаткування, що є власністю Замовника; ­ провести рекламну кампанію Заходу на підставі погодженої сторонами концепції; ­ забезпечити безпеку виступів артистів і творчих колективів.
 
3. Порядок розрахунків
3.1. Послуги Виконавця, зазначені у п. 2.1., оплачуються Замовником у сумі _____________ грн протягом ____________ днів з дати укладення Договору; суму, що залишилася, Замовник виплачує Виконавцеві протягом ________ днів після закінчення Заходу за умови належного виконання Виконавцем його зобов’язань за цим Договором.
 
4. Термін дії Договору
4.1. Договір набуває чинності відразу після підписання його сторонами й діє до повного виконання сторонами своїх зобов’язань за цим Договором.
4.2. Кожна зі сторін може розірвати Договір у разі порушення іншою стороною умов цього Договору, попередивши іншу сторону за __________ днів.
 
5. Форс­мажор
5.1. Сторони звільняються від відповідальності за часткове або повне невиконання зобов’язань за цим Договором, якщо це невиконання стало наслідком обставин непереборної сили, що виникли після укладення Договору в результаті подій надзвичайного характеру, які учасники не могли передбачати та яким не могли запобігти (форс­мажор). До таких подій надзвичайного характеру належать: стихійні лиха, воєнні дії, акти органів державної влади.
 
6. Додаткові умови
6.1. Договір може бути змінений, визнаний недійсним на підставі, передбаченій чинним законодавством, або за згодою сторін.
6.2. Будь­які зміни та доповнення до цього Договору мають бути оформлені у формі додатків і підписані обома сторонами.
6.3. Договір укладений у двох екземплярах, по одному для кожної зі сторін.
 
7. Відповідальність сторін
7.1. За невиконання чи неналежне виконання своїх обов’язків за цим Договором відповідальність сторони несуть відповідно до чинного законодавства України.
 
8. Реквізити сторін:
Замовник: _______________________
Виконавець: _____________________
Категорія: Договори | Додав: cognos
Переглядів: 8013 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1 |
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Новинки
Експрес-курс "Авторське право"

Відеоурок "Географічне зазначення походження товарів"

Календар